Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv news

12. 3. 2006

2.4 Entertaiment,Pauza
AHOJ!Dnes sem aktualizovala rubryku Entertaiment.Protože tento měsíc budou přímačky na gympl tak se budu šprtat a nebudu dělat aktuálky takže tento měsíc je PAUZA.Ahoj!

28.3 Soutěž,Klub
Ahoj!
V soutěži na měsíc březen zvítězila stránka
www.charmedcom.estranky.cz. Gratulujeme!Další novinky z Charmed klubu najdete zde.

26.3 Entertaiment,klub
Zdárek!V rubryce Entertaiment najdete dva příspěvky,první jsou obrázky s Charmed z který sem udělala Dvojčata.Druhý je Kdo jsem tam máte zistit kdo je na obrázku.Jaké jsou novinky v Charmed klubu zistite tady.

24.3 Poradna,Klub,Soutěž
Ahoj!Příspěvek ASK Charmed jsem vyměnila za Poradnu,kde Vám mohou odpovídat i ostatní.V Charmed klubu se rozjelo hlasování,výherkyně Logické soutěže se stala Nina.Jak probíhá hlasování v soutěži si můžete prohlédnout zde.

23.3 Klub,Ikonky,Soutěž
Ahoj!Do dalšího kola v soutěži se dostaly stránky Charmed-Halliwell a Charmedcom, hlasovat můžete tady.Dnes sem taky udělala příspěvek Ikonky.V charmed klubu jsou nějaké novinky ty najdete tady.

20.3 Klub
V Charmed klubu je pár novinek jako např. Chat a Nástěnka(v nástěnce se dozvíte co členi z Charmed klubu mohou v tomto týdnu podnikat).Více novinek ohledně Charmed klubu se dozvíte tady.

19.3 Videa,Soutěž
Ahoj!Do příspěvku videa jsem přidala nějaké ty videaty jsei můžete zpustit zde.V soutěži mají zatím hlasy stránky: Charmedcom-2,Charmed Halliwell-1,na co čekáte hlasujte pro svého favoritaAhoj

18.3 Blog,Odkazy,Soutěž
Zdárek.Odvčerejška funguje můj nový blog a to díky Glitter.Do příspěvku odkazy sem přidala banner mého blogu.Dnes se rozjelo hlasování soutěže na měsíc březen hlasovat můžete zde.

17.3 Interestedly,Soutěž,Video
Ahoj!Příspěvek Víte že... jsem přesunula do rubryky Interestedly.Dnes v 20:00 končí možnost přihlásit svoji stránku do soutěže.V Příspěvku Videa jsi můžete pustit video z 7 serie s Coulem.Ahoj!

16.3 Magie v Charmed,Animace,Zachraňte Charmed
Ahoj!Do rubryky Magic sem přidala příspěvek Magie v Charmed,v něm jsi můžete prohlédnou fotky z důležitých událostí v Charmed jako se např.Zrození moci tří prohlédnou jsi to můžete zde.Dále přibyla nová animace tu jsi můžete prohlédnout tady.Zachraňte Charmed podepsáním petice.

15.3 Odkazy,New photos,Animace,Videa
Ahoj!Do příspěvku Odkazy jsem přidala odkazy na stránky který se mi líbily,ty jsi můžete prohlédnou tady.Do rubryky Charmed jsem přidala dva příspěvky.První je Fotky z 8 serie,a druhý je Animace ty jsi můžete prohlédnout zde.V rubryce Entetaiment v příspěvku Videa jse můžete na dvě videa.

14.3 Změna,Fórum,Soutěž,Spřátelená stránka
Ahoj!Změnila jsem obrázek v Fashion police ačkoliv nový měsíc ještě není proč jsem ho změnila tady nehodlám popisovat protože by to bylo na dlouho,jinak juknou se na ten nový obrázek můžete zde.Také jsem změnila Náštěvní knihu.Smazala jsem Dizkuzní fórum a to ze stejné ho důvodu jako jsem vyměnila obrázek v Fashion police.Ještě furt jse můžete přihlašovat do soutěže na měsíc březen,více podrobností o soutěži najdete tady.Dále nová spřátelená stránka New Charmed.

13.3 Odkazy,Spřátelené stránky
Ahojík!Trochu jsem upravila odkazy a přidala ňáke stránky které jse mi líbili,jak sem to upravila jsi můžete prohlédnou zde.Do příspěvku Spřátelené stránky jsem přidala dvě nové stránky blog Leninky a Oficiální web A.J.M..Ahojík

12.3.2006 Bannery,Archiv News,Soutěžící,Soutěž
Ahoj!Dnes jsem vytvořila čtyři nové bannery této stránky,ty jsi můžete prohlédnou zde.Tyto news a staré news si ode dneška můžete přečíst v rubryce News v příspěvku Archiv news.Do soutěže na měsíc Březen se přihlásila stránka Charmed-Halliwell,přihlásit jse můžete tady.Ode dneška se můžete přihlašovat do soutěže na měsíc březen,soutěž je o nejhezčí a nejpropracovanější www stránku více se dozvíte zde.Čao

4.3.2006 Konec pauzy,
Počítadlo,Soutěž,Charmed-express
Ahojík!Protože jsem jse vrátila z hor tak končí pauza.Už jste tu byli 1000 jen tak dál
Opět bude soutěž o nejhezčí a nejpropracovanější www stránku.Dnes jsem také udělala jakési noviny kde zistite co je nového v Charmed

3.3.2006 Pauza
Takže tu bude od zítřejška Pauza do 12.3 protože budu na lyžích!

2.3.2006 Ocenění,
Chat na stránce
ObrazekČao!Dnes jsem ztvořila je to něco co by jse mohlo vzít jako ocenění ale i jako diplom,vytvořila jsem to pro stránku Charmed-Halliwell, protože vyhrála soutěž měsíce února ale to už asi vítete.Včera jsem tady na stránce udělala chat nenapsala jsem to do včereší news protože jsem byla líná chatovat o Charmed můžete tady a jen tak chatovat můžete zde.
1.3.2006 Fashion police,Co si myslý nebo říkají,Kalendář na Březen,Průběh soutěže,Konec soutěžeObrazek
Ahoj!Dnes jsem trochu zamakala protože je nový měsíc takže v příspěvku Fashion police jsem vyměnila fotku tento měsíc je na fotce Holly.Jak už jsem říkala že jsem trochu zamakala myslela jsem to vážně takže v příspěvku Co si myslí nebo říkají jsem vyměnila fotku.Minulí měsíc jste mohli hlasovat jaký obrázek má být v kalendáři a vyhrál obrázek č.3 ten jsi můžete prohlédnout tady,a ten nový kalendář si můžete prohlédnout zas zde.Dnes jste mi udělali docela radost protože poprvé za tři dny jste hlasovali(1.3.06 15:00) Charmed-Halliwell má 3 hlasy,Charmedworld dva hlasy Charmed-web a Halliwelky.kvalitně mají každý po jednom hlase.Dnes je konec VÍTĚZ JE CHARMED-HALLIWELL GRATULUJEMEAhojík
Myspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.com
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář